KOKYBĖS GARANTIJA
Drel parduotuvėje parduodami gaminiai sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, kurios užtikrina meistriškumą ir garantuoja ilgą produkto naudojimo laiką.
Ši politika apima tik originalius, nepakeistus ir jokių papildomų medžiagų ar apdailos darbų neatliktiems gaminiams. Garantija netaikoma produktams, kuriems atsiranda įprastas susidėvėjimas, kuomet yra netinkama priežiūra, netinkamas naudojimas, nelaimingas atsitikimas, aplaidumas ar natūralus spalvų ir medžiagų pokytis naudojant gaminį ilgesnį laiką.
Produktai turi būti grąžinami mums, kad kokybės patikros skyrius įvertintų gaminio defektą. Esant mūsų kokybės trūkumui, klaidą ištaisysime nemokamai arba pakeisime produktą. Garantija galioja tik pradiniam savininkui.
Gamintojo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai. Remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnio 8 dalimi, pažymime, kad pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis.
Jei norite pradėti pildyti garantijos paraišką ir gauti papildomų nurodymų, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@dreldesign.lt
Papuošalų priežiūros taisyklės
Odinių / zomšinių gaminių priežiūros taisyklės; Rankinių /piniginių priežiūros taisyklės ; Akinių priežiūros taisyklės; Bižuterijos gaminių priežiūra.
Nelaikykite papuošalų saulėje. Papuošalai nuo tiesioginės saulės spindulių ima blukti ir praranda blizgesį (tinkamiausia papuošalų laikymo vieta – spintelė, komoda ar atskiras stalčius. Jei turite galimybę, papuošalus laikykite atskirose dėžutėse). Patartina deginantis papuošalus nusiimti.
Bižuterijos gaminių negalima šlapinti, nes nuo drėgmės papuošalai gali oksiduotis ir pakeisti spalvą, prarasti blizgesį. Papuošalų laikymui venkite drėgnų vietų, nes gali imti rūdyti metalas, o siūlai, ant kurių suvertas papuošalas, pradės trūkinėti. Dažyti aksesuarai pradės blukti.
Prieš maudynes jūroje, ežere ar upėje, papuošalus verčiau nusiimkite. Šaltas vanduo sumažina pirštų dydį, todėl galite pamesti žiedus. Maudantis atviruose vandens telkiniuose galite pamesti grandinėles, auskarus.
Nepurkšti kvepalų tiesiogiai ant papuošalų. Nusiėmus papuošalus patartina kosmetine sausa servetėle nuvalyti kosmetikos likučius. Jei norite kuo ilgiau išsaugoti bižuteriją, periodiškai nuvalykite ją sausa servetėle, išblizginkite kiekvieną akmenėlį.
Bižuterijos gaminių nelaikykite vienoje dėžutėje su juvelyriniais dirbiniais (auksu, sidabru).Juvelyrinių dirbinių priežiūra
Auksas – taurusis metalas, kuris pasižymi dideliu atsparumu laiko ir išorės poveikiui, bet aukso gaminių paviršius yra gana minkštas, ypač jei auksas yra aukštesnės prabos, tad saugokite juos nuo braižymo.
Aukso ir sidabro dirbinius patartina valyti specialiomis servetėlėmis.
Nepatartina nešioti juvelyrinių dirbinių tvarkant namus ar dirbant lauko darbus: chemikalai, grubi žemė ar darbo įrankiai gali pažeisti gaminių paviršių (susibraižys, praras blizgesį).
Kūno losjonus, kremus nuo saulės, kvepalus naudoti nusiėmus papuošalus, nes kūno priežiūros priemonės gali likti ant juvelyrinių dirbinių, juos aptraukti neskaidria plėvele, tuomet papuošalai praras blizgesį.
ODINIŲ / ZOMŠINIŲ IR KITŲ GAMINIŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS
Informuojame, kad visi odos dirbiniai (galanterija) gali nežymiai dažyti.
Patartina odinius daiktus valyti, maitinti, dažyti tik išvalius juos nuo dulkių. Saugant odinius gaminius, patartina pridengti juos maišu, pagamintu iš medvilnės arba lino; pakabinus ant pakabos vėsioje, tamsioje vietoje.
Odos gaminiai turi ploną apsauginį sluoksnį, todėl nederėtų jų dažnai valyti. Rekomenduojama įsigijus naują odinį aksesuarą jį padengti specialiu impregnatoriumi.
Išmėginti odinių drabužių priežiūros priemonę derėtų tik iš vidinės pusės (po apykakle, kišenėse, ant vidinių siūlių).
Dažyta oda gali prarasti savo spalvą nuo tiesioginių saulės spindulių.
Akytą, minkštą oda rekomenduojama reguliariai valyti specialia servetėle. Tai pašalina odos nešvarumus ir suteikia jai gyvesnę išvaizdą.
Odos gaminius naudinga kartais pavalyti su glicerinu – tai suteiks jiems blizgesio.
Įsigijus naujus zomšinius aksesuarus rekomenduojama išsiurbti – taip surenkant dulkes, susidariusias odos apdirbimo metu.
Atkreipkite dėmesį į naudojamas odos ir avalynės priežiūros priemones, kad nepadarytumėte žalos – naudokite tik patikrintas ir rekomenduojamas priežiūros priemones! RANKINIŲ /PINIGINIŲ PRIEŽIŪROS ir kiti odinių gaminių TAISYKLĖS
Odinių rankinių ir piniginių priežiūrai yra specialių priežiūros priemonių, iš kurių labiausiai paplitę odos priežiūros geliai ir odos priežiūros pieneliai. Jie abu yra skirti rankinės odos apsaugai nuo aplinkos poveikio. Veikia jie panašiai – ant rankinės odos sukuria ypatingą apsauginę plėvelę, kuri rankinės/piniginės odą ar zomšą saugo nuo drėgmės, blukimo, trinties ir perdžiūvimo.
DĖMESIO. Šias priemones reikia tepti tik ant visiškai švarios rankinės/piniginės odos. Priežiūros priemonėmis reikia iš karto sutepti vos tik nupirktą rankinę/piniginę, jeigu ji dar nebuvo nešiota. Jeigu rankinę/piniginę jau nešiojote, pirmiausia ją nuvalykite nuo purvo ir dulkių ir tik tada tepkite apsaugine priemone.
Nenešiojamų rankinių/piniginių negalima laikyti tarp kitų daiktų, nes rankinės/piniginės oda turi kvėpuoti.
Tam, kad rankinė (pagaminta iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų) išlaikytų savo formą, ją reikėtų saugoti stačią. Kad ji neapdulkėtų, rankinę reikėtų laikyti įvilktą į specialų apsaugos maišelį arba medvilninį užvalkalą.
Nelaikykite rankinėje (pagamintoje iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų) aštrių ir smailų daiktų. Jeigu neturite dėklo rašikliams, pasirūpinkite, jog jūsų rašikliai visada būtų uždengti dangteliu. Tušinukai ir parkeriai ne tik praduria audinį, – neretai jie palieka rašalo dėmes.
Manikiūro reikmenis visada laikykite uždarytus kosmetinėje.
Visus duriančius daiktus - raktus, telefono reikmenis ir panašiai - laikykite specialiuose maišeliuose ar dėžutėse.
Jokiu būdu neperkraukite savo rankinės (pagamintos iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų). Rankinė arba jos rankena gali suplyšti nuo pernelyg didelio svorio.
Niekada nelieskite rankinės/piniginės (pagamintos iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų), jeigu tik ką kremu arba losjonu sutepėte savo rankas. Palaukite, kol kosmetinė priemonė įsigers į jūsų odą.
Nepalikite savo rankinės/piniginės (pagamintos iš odos ar kitų gamyboje naudojamų medžiagų) tiesiogiai saulės spinduliais apšviečiamoje vietoje.
AKINIŲ PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS
Akinius užsidėkite ir nusiimkite abiem rankom laikydami už akinių kojelių. Nenešiokite akinių ant viršugalvio, kaktos ar kitaip, negu nurodyta šioje instrukcijoje. Tai apsaugos akinius nuo rėmelio deformacijos.
Periodiškai pasitikrinkite, ar tinkama akinių forma ir nešiojimo padėtis.
Nedėkite akinių lęšiais ant kietų paviršių – tai apsaugos akinius nuo susibraižymo.
Akinius laikykite kietame, uždarame akinių dėkle (kai nenešiojate) – jis apsaugos akinius ne tik nuo subraižymų, bet ir nuo atsitiktinių smūgių, sulaužymo ir pan.
Nenešiokite akinių be dėklo rankinėje, kišenėje ar pan. Įvairūs daiktai (raktai, šukos, telefonai ir t.t.) gali juos pažeisti.
Akinius valykite tik specialiomis, akinių valymui skirtomis priemonėmis (akinių servetėlės, akinių valikliai).
Nenaudokite akinių kaip apsaugos priemonės (pvz., virinimo darbams, dirbant su kenksmingomis medžiagomis).
Saugokite akinius nuo aukštos temperatūros, nepalikite karšto oro susitelkimo vietose (pvz., pirtyje, automobilyje, prie židinio, orkaitės, įjungto plaukų džiovintuvo ir pan.). Staigūs temperatūros svyravimai gali pakenkti akinių lęšiams ar rėmeliui (rėmelis gali deformuotis, pakeisti spalvą, atšokti/sutrūkinėti lęšių danga).
Nešiodami akinius venkite tiesioginio kontakto su cheminėmis medžiagomis, kurios gali pažeisti akinių paviršių (pvz., plaukų lakas ir pan.).
Sugadinus akinius, būtina kreiptis į optikos specialistus (negalima jų taisyti patiems).